Jsme Odonto!

 

Jsme Odonto!

 (For English version please click here)

 

Vážení zákazníci a obchodní partneři, 

s velkým potěšením Vám oznamuji, že od 15.4.2024 se naše společnost bude prezentovat pod novým brandem Odonto. Pevně věřím, že bude dobře reprezentovat naše vize a hodnoty a navážeme s ním na dosavadních úspěšných 30 let. 

Také díky Vaší dlouhodobé podpoře a spolupráci jsme se stali důvěryhodným a spolehlivým partnerem v oblasti techniky a vybavení pro zubní ordinace a laboratoře. Vaše důvěra a spokojenost vždy byla a nadále bude hnací silou naší firmy. Nový brand nám umožní lépe vyjádřit vize a cíle naší firmy v online prostředí, které se stává stále důležitějším kanálem komunikace a nákupu. 

Jsem přesvědčen, že Odonto bude mít pozitivní dopad především na Vás, naše věrné zákazníky a partnery. S naším zaměřením na digitalizaci a rozvoj online služeb se chceme více přiblížit Vašim potřebám a přinést efektivnější a pohodlnější způsob nákupu vybavení a materiálu pro Vaše ordinace a laboratoře. 

Těším se na další spolupráci s Vámi a věřím, že Odonto přinese Vám i naší firmě mnoho úspěchů. 

S přátelským pozdravem 

Ing. Leo Schaffer 

ředitel Schafferová spol. s r.o. 


 


Co by Vás mohlo s přechodem na Odonto zajímat?
 

Změnou chceme lépe prezentovat velikost, zázemí a rozsah naší firmy. Odonto je krátký, originální a snadno zapamatovatelný název, který nám umožní výstižněji komunikovat naši specializaci v oboru stomatologie a zaměření na moderní technologie. Důstojně naváže na třicetileté úspěšné působení pod názvem Schafferová, kterého si vážíme a navždy zůstane součástí naší historie.


Slovo Odonto pochází z řečtiny, kde označuje „zub“, má tedy silné spojení s oblastí stomatologie a zubního lékařství. Nové logo je tvořeno z 32 zubů ve dvou řadách stejně jako chrup dospělého člověka. Zuby/fazety jsou navíc zobrazeny v kruhu a pomocí barevného gradientu, což reprezentuje dynamiku a růst.


Název společnosti, zapsaný v obchodním rejstříku, zůstává i nadále Schafferová spol. s r.o. Mění se pouze brand, pod kterým bude firma vystupovat na veřejnosti.


Ne. K žádné změně ve vlastnické struktuře firmy, firemních orgánech nebo společnících nedochází.


Fakturační údaje, adresa sídla firmy a telefonní čísla zůstávají stejné. Mění se pouze mailové adresy z @schafferova.cz a @specialcare.cz na  @odonto.cz, ale všechny původní adresy budou automaticky přesměrovány na nové.


Divize Special Care bude nově prezentována pod názvem Odonto – Special Care a změní se také logo divize. Kontaktní údaje a adresa webové stránky specialcare.cz zůstávají beze změny. Mění se pouze mailové adresy ze @specialcare.cz na @odonto.cz.


Probíhajících zakázek a smluv se změna nedotkne. Nedochází k úpravě obchodního názvu společnosti.


Na rozšiřování rozsahu a kvality služeb a šíři nabízeného sortimentu výrobků pracujeme neustále. Přesto věříme, že Odonto nám otevře prostor pro nové spolupráce a služby a bude zajímavější i pro naše obchodní partnery.


Pokud máte ke změně další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@odonto.cz nebo na telefonním čísle +420 585 757 200.